Smycze - bezpłatne próbki

Polplast S.C.

Istniejemy od 1959 r.

tel.+48 22 751 10 46
info@polplast.com.pl

Zapraszamy do zamówienia bezpłatnych przykładowych smyczy, które pozwolą zorientować się co do jakości wykonania i zastosowań. Jeśli potrzebujecie Państwo zaprezentować nasze produkty klientom końcowym, możemy dostarczyć smycze bez naszych logo i danych kontaktowych.

Po otrzymaniu zamówienia wykonujemy partie próbne. Jesli partia próbna zostanie zaakceptowana bez zmian to jej koszt wyniesie 0 zł.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Pola oznaczone * są obowiązkowe. Próbki wysyłamy bezpłatnie wyłącznie do firm na terenie Polski. Próbki za granicę wysyłam za opłatą ze względu na duże koszty przesyłki. Opłata za wysłanie próbek do krajów Europejskich wynosi 20 zł. brutto (z 22% VAT). Opłaty proszę wnosić na konto firmowe. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki przez firmy pocztowe.

Kontakt
Dane firmy
  •                            

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt od pn. do pt. w godz. 8.00 - 16.00, tel./fax: 0 22 751 10 46, e-mail: info@polplast.com.pl. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Strona główna           O firmie           Lista referencyjna           Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polplast S.C.