Producent smyczy

Polplast S.C.

Istniejemy od 1959 r.

tel.+48 22 751 10 46
info@polplast.eu

Smycze reklamowe wykonujemy z kilkudziesięciu różnych rodzajów taśm z włókna syntetycznego. W zależności od włókna i splotu taśmy stosujemy różne techniki nadruku. Najprostszą metodą druku jest sitodruk bezpośredni, ale nie zapewnia on tak dobrego odwzorowania barw i krawędzi elementów jak techniki termotransferowe. Sito nigdy nie przylega w 100% do materiału i wzór na nim naświetlony nie zostaje w całości przeniesiony na tkaninę. Rozwiązaniem tego problemu jest naniesienie sitem wzoru w odbiciu lustrzanym najpierw na specjalny papier (nośnik) transferowy, a następnie przeniesieniu nadruku na taśmę przy użyciu prasy transferowej. Wykonane w ten sposób nadruki charakteryzują się doskonałym kryciem, precyzją odwzorowania drobnych elementów graficznych i ładnymi kolorami.

Technika transferowa sprawdza się też przy nadrukach wielokolorowych np. CMYK. Pełnokolorowy nadruk ze specjalnego papieru przenosi się na taśmę. Ta technika umożliwia nadrukowanie zdjęć i przejść tonalnych z bardzo dużą precyzją.

Druk, smycze, logobandy, logosmycze

Na zdjęciu po lewej nadruk na papierze transferowym, a po prawej taśma z nadrukiem.

Prócz smyczy wykonujemy również szarfy dla hostess, wstążki do medali i wstęgi na oficjalne otwarcia. Drukujemy na materiałach z włókien syntetycznych i bawełnie ... Przyjmujemy zamówienia na druk na materiale powierzonym.

Zachęcamy Państwa do zamówienia bezpłatnych próbek smyczy, które pozwolą zorientować się w jakości wykonania i zastosowań. Jeśli potrzebujecie Państwo zaprezentować nasze produkty klientom końcowym, możemy dostarczyć smycze bez naszego logo i danych kontaktowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt od pn. do pt. w godz. 8.00 - 16.00, tel./fax: 0 22 751 10 46, e-mail: info@polplast.eu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i prześlemy wzorcowe smycze.

Strona główna           O firmie           Lista referencyjna           Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polplast S.C.