Smycze z nadrukiem termotransferowym

Polplast S.C.

Istniejemy od 1959 r.

tel.+48 22 751 10 46
info@polplast.eu

Smycze z nadrukiem w kilku kolorach

Smycze z nadrukiem naniesionym techniką termotransferu (z zadrukowanego nośnika) gwarantują bardzo dobre odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów graficznych. Polecamy tą technikę dla projektów o mniejszej ilości kolorów z nadrukiem tylko po jednej stronie. Dla więcej niż dwóch kolorów druku proponujemy logosmycze z nadrukiem pełnokolorowym.

Smycze z nadrukiem termotransferowym

Logosmycze

Do wykonania smyczy stosujemy gładkie w dotyku taśmy o szerokości: 10, 15, 20 i 25 mm w następujących kolorach standardowych: czarny, szary, bordowy, zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty, intensywnie żółty, biały, błękitny, granatowy, ciemnoniebieski. Kolory taśm zbliżone do Pantone uzyskujemy drukująć w pełnym kolorze lub tkając taśmę od podstaw.

Kolory taśm pod nadruk

Istnieje możliwość wykonania smyczki z innych materiałów np. wstążek, sznurówek itp.

Smycze mogą być wyposażone w karabińczyki, szekle, pętelki na telefon, złączki, bezpieczniki i wiele innych akcesoriów...

Karabińczyki   Szekle   Szbkozłączki do telefonów komórkowych   Złączki do smyczy   Bezpieczniki   Złączki obrotowe do smyczy

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zaprojektowanie wygodnych i ciekawych smyczy pasujacych do wizerunku firmy. Zapraszamy do współpracy.

Cennik smyczy z nadrukiem w kilku kolorach.

Smycze zszywamy, zaciskamy lub nitujemy.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt od pn. do pt. w godz. 8.00 - 16.00, tel./fax: 0 22 751 10 46, e-mail: info@polplast.eu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i prześlemy bezpłatne próbki.

Strona główna         O firmie           Lista referencyjna           Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polplast S.C.