Smycze i logosmycze, projekty

Polplast S.C.

Istniejemy od 1959 r.

tel.+48 22 751 10 46
info@polplast.eu

Na podstawie znaku firmowego w wersji wektorowej i dodatkowych informacji możemy opracować projekt nadruku na smyczy reklamowej. Projekty niewymagające dużego nakładu pracy wykonujemy gratis.

Przed samodzielnym przygotowaniem projektu prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej.

Smycze z nadrukiem w kliku kolorach

Aby uzyskać najlepszą jakość nadruku konieczne jest opracowanie projektu w wersji wektorowej, a kolory najlepiej by były oznaczone wg. wzornika Pantone:

*.cdr - pliki programu Corel Draw w wersji do X3

*.pdf, *.ai, *.eps - pliki różnych programów graficznych, w przypadku programów Adobe w wersji do CS4

- makieta smyczy o szerokości 15 mm                   *.cdr (Corel Draw 9.0)     *.pdf

Logosmycze z nadrukiem pełnokolorowym

Aby uzyskać najlepszą jakość druku projekt prosimy opracować w programie Corel Draw lub Adobe Illustrator wg. nstępujących wskazówek:

- napisy i kształty w wersji wektorowej jako krzywe, kolory określone wg. wzornika Pantone

- jeśli tło jest jednolite to najlepiej utworzyć je jako oddzielny prostokąt, kolor określony wg. wzornika Pantone

- mapy bitowe o rozdzielczości 400 dpi, model kolorów CMYK

- makieta smyczy o szerokości 20 mm, ze złączką   *.cdr (Corel Draw 9.0)     *.pdf

Przesyłanie projektów

Pliki mniejsze niż 50 MB prosimy przesyłać na adres e-mail: druk@polplast.eu.

Podczas transmisji internetowej istnieje możliwość uszkodzenia pliku. Uszkodzony plik może się otworzyć, jednak z nie zawsze widocznym błędem. W miarę możliwości prosimy o skompresowanie plików np. ZIP'em, RAR'em, ponieważ skompresowany i uszkodzony plik nie otworzy się. Kompresja pozwoli również na skrócenie czasu przesyłania.

Projekty większe niż 50 MB mogą Państwo umieścić na serwerze FTP lub przesyłać pocztą na jednym z następujących nośników: CD, DVD, ZIP 100, PenDrive. Przyjmujemy pliki z komputerów PC i MAC.

Zamiana czcionek na krzywe

W projektach konieczna jest zamiana czcionek na krzywe. W programie Corel Draw służy do tego funkcja 'Zamień na krzywe' lub 'Ctrl+Q', a w programie Adobe Illustrator funkcja 'Create Outlines' lub 'Shift+Ctrl+O'. Jeśli czcionki nie zostaną zamienione na krzywe to istnieje możliwość, że po otwarciu pliku będzie brakowało polskich liter lub zmieni się krój pisma.

Projekty w innych programach

Grafika ze strony internetowej, prezentacji Power Pioint, plików Word'a, Excel'a nie nadaje się bez dodatkowej obróbki do druku na smyczy.

Spady i marginesy

We wszystkich projektach istotne elementy np. napisy powinny się znajdować min. 2 mm od krawędzi taśmy. Natomiast tła i elementy przylegające do krawędzi powinny wystawać dokładnie 1,5 mm poza krawędź taśmy.

Przestrzenie kolorów

Przygotowując projekt do druku na komputerze ze standardowym monitorem najbezpieczniej jest ustawić profil przestrzeni barwnej sRGB.

Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych przykładowych smyczy, które pozwolą zorientować się w jakości wykonania i zastosowań. Jeśli potrzebujecie Państwo zaprezentować nasze produkty klientom końcowym, możemy dostarczyć smycze bez naszych logo i danych kontaktowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt od pn. do pt. w godz. 8.00 - 16.00, tel./fax: 0 22 751 10 46, e-mail: info@polplast.eu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i prześlemy przykładowe smycze.

Strona główna           O firmie           Lista referencyjna           Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polplast S.C.